ویشاتو سلام

خیلی راحت و آسون میشه توی ویشاتو عضو شد. بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه یک پیام خوش آمدگویی به همراه کد تائید برای شما ارسال میشه. وقتی کد رو وارد کردید حالا باید نام کاربری و کلمه عبور خودتون رو انتخاب کنید. تبریک میگم، حالا شما یک عضو جدید و تاثیرگذار در ویشاتو هستید.

 

من هستم

ویشاتو تنها یک قانون ساده داره، حامی باش تا حمایت شوی، در ویشاتو همه در قبال هم مسئولیم، پس برای رسیدن به خواسته­ ها و آرزوهامون باید در اولین قدم بعد از عضویت در ویشاتو به دنبال حمایت از آرزوها و خواسته ­های دیگران باشیم. یادتون باشه برای افزایش اعتبار میتونیم از آرزوهای سایر دوستان ویشاتویی حمایت کنیم.

علاوه بر پرداخت به آرزوها میتونید با دعوت از دوستانتون به ویشاتو به ازای هر نفر که با کد شما ثبت نام کنه 50.000 تومان اعتبار کسب کنید.

برای مشاهده روال کار کلیک کنید.

 

آرزو کن

حالا به همین سادگی با کسب اعتبار به مرحله ثبت آرزو می­رسیم و تا سقف اعتبار در ویشاتو میشه آرزو ثبت کرد. هر آرزو داستان خودش رو داره، پس داستان آرزوتون رو توی صفحه ثبت آرزو بنویسید، عکس یا فیلم آرزو هم میشه توی صفحه ثبت آپلود کرد، هرچقدر داستان آرزوهاتون و عکس و فیلمی که آپلود می­ کنید جذاب­تر باشه، دیگران تمایل بیشتری دارند تا حامی آرزوی شما باشند.

 

امتیاز داره

اینجا ما دنبال هر بهانه ­ای می­ گردیم تا ویشاتویی­ ها امتیاز بگیرند، شما توی ویشاتو با استفاده از راه­ های خیلی ساده می تونید امتیاز خودتون رو افزایش بدید، از تکمیل کردن اطلاعات پروفایل تون گرفته تا به اشتراک­ گذاری آرزوهای دیگران! با به روز رسانی آرزوهاتون، با گرفتن بیشترین لایک و یک متن آرزوی خوب هم میشه امتیاز کسب کرد. با امتیازها میشه از بالون آرزوها استفاده کرد!

 

بالون آرزوها

قسمت جذاب جمع کردن این همه امتیاز وقتی خودشو نشون میده که شما بخواهید آرزوهاتون بیشتر دیده بشه و سریعتر به آرزوهاتون برسید، با خرج کردن امتیاز، آرزوهاتون با اولویت بیشتری برای دیگر کاربران نشان داده خواهد شد و احتمال حمایت از آرزوی شما بیشتر میشه در نتیجه سریعتر به آرزوی خود می ­رسید.

 

به آرزوم رسیدم

وقتیکه آرزوتون به نتیجه رسید، ویشاتو باهاتون تماس می­گیره تا آرزوتون رو به دست تون برسونه، برای همین به شدت توصیه میشه هم برای کسب امتیاز و هم برای دسترسی راحت­ تر به شما، اطلاعات خودتون رو توی پنل کاربری تکمیل کنید.

 

به فکر هم باشیم

ویشاتو یک شبکه اجتماعی و کاربر محور است پس با دعوت از دوستامون به این شبکه اجتماعی آرزوهای بیشتری را برآورده کنیم.