wishato

حمید فراهانی

تهران

۳ آرزو

ایجاد کرده

۴ آرزو

حمایت کرده
آرزوها حمایت ها دنبال کنندگان دنبال شوندگان

کفش کوهنوردی

کفش کوهنوردی

من خیلی اهل کوهنوردی نبودم اما از دوران آموزشی سربازی که مجبور بودیم هر چهارشنبه کوهنوردی سبک بریم شیفته این کار شدم. این عادتو بعد از سربازی حدود 8 ساله که ترک نکردم و حتی شده تپه های کم ارتفاع اطراف شهر رو هم رفتم. مدتیه که همان پوتین سربازی ام پاره شده و نمیتونم دیگه باهاش جایی برم ، اما از اونجایی که کفشهای کوه حتی معمولی هاش خیلی گرون شده نتونستم تهیه کنم.

۴۹,۰۰۰ تومان از ۴۹۰,۰۰۰

3 نفر مشارکت کردند

ساعت مچی

ساعت مچی

خوب یادم است که وقتی 8 سالم بود دقیق ساعتها را میخواندم و یاد گرفته بودم و پدرم هدیه برایم یک ساعت خریده بودند. از آن سن تا به حال همیشه ساعت جزئی از وسایل روزمره من بوده است جوری که گاهی حتی موقع خواب از دستم باز نمیکنم. این اواخر ساعت مچی ام از کار افتاد و هزینه آن هم بدون ضمانت کارکرد ، بقدری بالا بود که عطای ساعت مچی را به لقایش بخشیدم. اخیرا ساعت مچی دیدم که ساده و با کیفیت به نظر میرسید. کمی در موردش خواندم و بالاخره به فهرست آرزو هایم واردش کردم. مدل ساده و خیلی رسمی است. اما من شیفته همین ساعت های ساده عقربه ای صفحه روشن هستم. صفحه روشن این ساعت با بدنه نقره ای را بسیار دوست دارم.

۱۰,۰۰۰ تومان از ۲۱۰,۰۰۰

1 نفر مشارکت کردند

یکی که ازش خسته نشم.

هفته پیش همین روز شمع 31 سالگی تولدم رو فوت کردم. سی و یک ساله شدن عدد عجیبیه البته به اندازه 30 یا 40 سالگی بار نداره اما مسیر تازه است. فکر میکنم برای کارهایی دیگه داره دیر میشه مثل اینکه کسی رو دوست داشته باشی که از صحبت کردن باهاش از وقت گذروندن باهاش خسته نشی. اینکه باهاش به اونچیزهایی که میخواهید برسید. تاکید میکنم اونچیزهایی که میخواهید. چون معمولا آدمهای اونی که پیدا میکنند خواسته هاش خیلی دورتر از اونیه که خودشون میخواستند. یا خیلی خشک اند یا زیادی فانتزی جوری که از عهده اش بر نمی آیند. حالا تو این مسیر بعد با خسته میشن و ادامه نمیدن یا چشم پوشی میکنند . این رو به اون در میکنند. من اما میخواستم بگردم دنبالش این روش شاید یه کم خنده دار باشه اما یه روشه دیگه از تجربه کردنش هم ابایی ندارم.

۱۶۲ نفر حمایت کردند

162 نفر مشارکت کردند

حسرت یه جمع دوستی خوب

حسرت یه جمع دوستی خوب

اکثر جمع های دوستی از زمان مدرسه شروع میشه و دوستایی که سال های طولانی تو یه کلاس بودن هنوز باهم در ارتباط هستن. ولی من به خاطر کار بابام هیچ وقت پیش مدت طولانی تو یه شهر نمی موندیم. حالا هم یکی از مشکلاتی که من دارم اینه که همه اطرافیانم از این جور جمع ها دارن ولی من ندارم. البته اصلا ادم گوشه گیر و غمگینی نیستم ولی خیلی دلم میخواست تو همچین جمع هایی باشم.

۱۸۹ نفر حمایت کردند

189 نفر مشارکت کردند

پاوربانک خوب سفر رو راحت میکنه!

پاوربانک خوب سفر رو راحت میکنه!

من عاشق سفر کردنم، دوست دارم کوله ام رو بردارم و به دل طبیعت بزنم، معمولا هم سبک سفر می کنم و سعی می کنم چیزهایی که دست و پاگیره رو با خودم نبرم. اگه گوشی و تبلتم باهام باشن و همیشه هم شارژ داشته باشن خیلی مشکلات حل میشه، چون هم می تونم عکاسی کنم، به پادکست ها و موسیقی های مورد علاقم گوش بدم و در عین حال به کارهامم برسم. من مترجم زبان انگلیسیم و درحال یادگیری زبان فرانسه، و گوشی و تبلتم مهم ترین ابزارهایی کارم هستند. و خب مشکل این جاست که همیشه تو طبیعت شارژشون تموم میشه. دنبال مدلهای مختف پاوربانک با مشخصات مناسب گشتم، و اگه بتونم شارژهمراه انکر مدل A1260 PowerCore II رو داشته باشم که سبک و قابل حمل باشه و مدت زمان زیادی هم شارژ نگه داره، میتونم تو دل طبیعت به هم کارهام برسم و در عین حال سرزنده باشم.

۳۱,۰۰۰ تومان از ۴۵۰,۰۰۰

4 نفر مشارکت کردند

۵۰ بسته میوه فصل برای کودکان کار

۵۰ بسته میوه فصل برای کودکان کار

تو فصل گرم و تعطیل تابستون که بچه های خونواده های متوسط و مرفه تابستون گرم را با لذت شنا و بازی و سفر و استراحت به خوبی میگذرونن بچه های کار همچنان بدون تعطیلی کار میکنن و تنها سهمشون از تابستون گرم از سرما نلرزیدن و در عوض از گرما عرق ریختنه آرزو دارم با دستای خودم ۵۰ بسته از ترکیب میوه های فصل آماده کنم و سرچهار راههای شهر با یه لبخند و چهره خندون تو دستای خسته اشون بزارم تو سکوت امیدوارم نگاهم بهشون بگه : " امید آخرین چیزیه که میمیره" شاید برای لحظاتی طعم شیرین میوه ها، شیرینی به لحظه هاشون هدیه بده شاید این باور که، دنیا هنوزم خیلی جای بدی نیست، تو دلشون قوت بگیره شاید امیدوار بشن که دنیا هنوز قشنگیاشو داره

۵۰۰,۰۰۰ تومان از ۵۰۰,۰۰۰

21 نفر مشارکت کردند